Kratki wentylacyjne kominowe

Kratki wentylacyjne kominowe - na komin - do komina - zewnętrzne

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama kratek wentylacyjnych. Gwarantujemy, że produkty naszej firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wentylacja w domu jest niezbędna, dlatego warto zamontować w otworach wentylacyjnych kratki wentylacyjne, zapewniające przepływ powietrza i estetyczny wygląd.

 

Kratki wentylacyjne powinny spełniać doskonale swoje funkcje praktyczne ale również wizualne. Nasza firma kładzie nacisk na solidne i estetyczne wykonanie wszystkich produktów. Kratki wentylacyjne można z łatwością dopasować do otworów wentylacyjnych standardowych rozmiarów. Szeroka gama kolorystyczna naszych kratek ułatwia dopasowanie do wnętrza, komina lub elewacji zewnętrznej.

 

Odporność materiału na działanie czynników zewnętrznych zapewnia dłuższy okres użytkowania produktu. Zadowolenie naszych klientów osiągamy dzięki najwyższym standardom wykonania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta i oferujemy bogaty wybór kratek wentylacyjnych:

  • kratki wentylacyjne standardowe 14 x 14 cm,
  • kratki wentylacyjne standardowe 14 x 21 cm,
  • kratki wentylacyjne okrągłe o średnicy fi 90 – 160 mm,
  • kratki wentylacyjne drzwiowe o wymiarach 115 x 435 mm,
  • tuleje wentylacyjne drzwiowe dwuczęściowe,
  • kratki kominkowe metalowe w różnych rozmiarach.
W naszej ofercie znajdą Państwo kratki wentylacyjne kominowe – na komin – do komina – zewnętrzne. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

 

Firma Plastikon posiada w ciągłej produkcji również odboje do drzwi, drzwiczki kominowe i rewizyjne. Możemy także wyprodukować dowolny detal z tworzyw według indywidualnego pomysłu.

Zobacz produkty

Kratki wentylacyjne

Proponowane przez nas kratki wentylacyjne to seria zewnętrznych i wewnętrznych produktów, które perfekcyjnie spełniają swoje kluczowe zadanie-regulację powietrza w pomieszczeniach. Katalog asortymentu zawiera pełną gamę gotowych do montażu produktów tj:

– kratki wentylacyjne metalowe kominowe
– kratki wentylacyjne metalowe przykręcane
– kratki wentylacyjne z ramką
– kratki wentylacyjne plastikowe nawiewowe
– kratki wentylacyjne plastikowe okrągłe
– kratki wentylacyjne plastikowe z żaluzją na sznurek
– kratki wentylacyjne do drzwi

Duża różnorodność asortymentu pod kątem wymiarów i materiału wykonania gwarantuje możliwość dokonania perfekcyjnego wyboru względem Państwa oczekiwań.

Producent z jakością

Dostarczamy rozwiązania dla budownictwa mieszkaniowego, firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Spełniamy wszystkie normy, a nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty. Gwarantujemy wysoką jakość, trwałość i wytrzymałość produktów oraz wysoką precyzję wykonania.

Estetyczne wykonanie pozwala na zachowanie doskonałego wyglądu przez wiele lat użytkowania, a dodatkowo pozwala na zastosowanie produktów w nowoczesnej architekturze.

Najwyższa jakość produktów

Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów i dokładamy starań, by nasz asortyment wpisywał się w innowacyjne koncepcje projektowe. Różnorodność produktowa pozwala na uzyskanie najlepszych efektów i zapewnienie perfekcyjnej wentylacji. Naszym priorytetem jest spełnienie wysokich oczekiwań klientów i dostarczenie produktów o niekwestionowanej jakości.