Drzwiczki kominowe i rewizyjne

Wysokiej jakości drzwiczki kominowe i rewizyjne

Drzwiczki kominowe są niezbędnym elementem przy przeglądzie przewodu kominowego. Warto, żeby drzwiczki kominowe zostały wykonane solidnie, z niepalnego materiału. Dostęp do drzwiczek nie powinien być niczym ograniczony, aby w razie niedrożności przewodu można było w szybki sposób interweniować. Każdy otwór wyczystki powinien być osłonięty drzwiczkami. Drzwiczki kominowe mogą być wykonane ze stali kwasoodpornej lub ocynkowanej. W naszej ofercie przedstawiamy produkty najwyższej jakości, wykonane z odpowiednich do tego celu materiałów.

W bieżącej produkcji posiadamy drzwiczki rewizyjne. Drzwiczki produkowane są w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego z łatwością można je dopasować do każdego otworu.

Do zastosowań typowo maskujących polecamy drzwiczki rewizyjne z tworzywa ABS. Montujemy je w miejscach, gdzie nie jest wymagane stosowanie drzwiczek metalowych.

Drzwiczki kominowe i rewizyjne są idealne do:

  • maskowania zaworów
  • liczników
  • innych elementów umieszczonych w ścianie czy elewacji

Oferujemy pełną gamę wymiarów drzwiczek rewizyjnych z tworzywa – plastikowe i metalowe – od 15×15 cm do 40×60 cm. Inne nasze produkty to kratki wentylacyjne i odboje

Drzwiczki kominowe i rewizyjne plastikowe i metalowe – producent

Wytrzymałość, trwałość i estetyka to cechy wyróżniające produkowane przez nas drzwiczki kominowe oraz drzwiczki rewizyjne. Wykorzystujemy najlepszej jakości materiały — tworzywo ABS oraz blachę nierdzewną i blachę malowaną metodą proszkową. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i są wyróżniane za jakość i precyzję.

Nasze możliwości

Posiadamy rozbudowany i profesjonalny park maszynowy umożliwiający perfekcyjną produkcję i dopełnienie wszystkich parametrów. Dział techniczny składający się z wyspecjalizowanej i ukierunkowanej kadry niezmiennie czuwa nad dopełnieniem procedur będących gwarantem najwyższej jakości. Nasze drzwiczki rewizyjne są uznawane za najlepsze na rynku tak pod kątem wykonania, jak i trwałości. Podobnie drzwiczki kominowe są wybieranymi przez uznanych Klientów w całej Polsce.

Produkcja dostosowana do wymagań

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb i oczekiwań Państwa, dlatego zadbaliśmy o różnorodność oferty pod kątem rozmiarów naszych produktów oraz ich kolorystyki. Proste w montażu, łatwe w utrzymaniu czystości oraz trwałe przez wiele lat użytkowania stają się rekomendowanym produktem w nowoczesnym budownictwie i wentylacji. Wykonujemy indywidualne zamówienia, realizując je od projektu po pełną produkcję. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze właściwych produktów oraz pomagamy w stworzeniu unikatowych rozwiązań. Nasze produkty to gwarancja pełnego bezpieczeństwa i wysokiej funkcjonalności.

Jesteśmy dla Was. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem.