Odboje do drzwi

Wysokiej jakości odbojniki do drzwi, odbojniki gumowe do drzwi samoprzylepne

Odboje do drzwi - odbojniki gumowe - samoprzylepne

Odboje do drzwi zewnętrzych i wewnętrznych, służą do zabezpieczenia drzwi przed obiciem. Proponowane przez nas produkty występują w różnych rozmiarach:

  • 50 mm x 60mm
  • 32 mm x 30mm
  • 70 mm x 80mm

Szeroki wybór odbojników

W naszej ofercie znajdują się odbojniki do drzwi w kształcie stożka. Produkty naszej firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odboje są wykonane z gumy i posiadają standardowe mocowanie. Solidne wykonanie sprawia, że są one odporne na wszelkie uszkodzenia i mogą służyć przez wiele lat. Nasze odboje do drzwi wyróżniają się spośród innych produktów na rynku. Odboje do drzwi montowane są za pomocą śruby i kołka rozporowego.

Odbojnik gumowy do drzwi – samoprzylepne

Zastosowanie gumowego odbojnika amortyzuje uderzenie drzwi. Nasza firma kładzie nacisk na solidne i estetyczne wykonanie wszystkich produktów. Odboje łączą ze sobą cechy praktyczne oraz prosty klasyczny wygląd. Zadowolenie naszych klientów osiągamy dzięki wysokim standardom wykonania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy bogaty wybór odbojów do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

Firma Plastikon posiada w ciągłej produkcji również kratki wentylacyjne, tuleje drzwiowe, kratki kominkowe metalowe, drzwiczki kominowe i rewizyjne. Możemy także wykonać dowolny detal z tworzywa według indywidualnego pomysłu.

Jak wybrać najlepsze odboje do drzwi?

Odboje do drzwi to niewielkie akcesoria, które zapobiegają uderzeniom drzwi o meble czy ściany, położone prostopadle do nich i tym samym chronią przed zniszczeniem zarówno same drzwi, jak i inne elementy wyposażenia wnętrz. Taki mały gadżet może znacząco wpłynąć na wygląd drzwi i mebli, szczególnie po dłuższym czasie ich użytkowania, więc warto w niego zainwestować. W jaki sposób wybrać najlepszy odbój?

Wysoka jakość i estetyka

Na rynku mamy naprawdę ogromny wybór tego rodzaju akcesoriów. Stając przed decyzją kupna odbojnika należy wziąć pod uwagę przede wszystkim takie elementy, jak:

-kształt
-materiał wykonania
-trwałość i solidność
-estetykę

Jeżeli chodzi o kształty, to najbardziej uniwersalne są odboje do drzwi stożkowe. Doskonale spełniają swoją rolę i pasują do większości aranżacji wnętrz, zwłaszcza, że można je dopasować kolorystycznie w taki sposób by były dyskretnym elementem chroniącym drzwi i meble. Na przykład odbojnik zamontowany na szarej terakocie z szarą głową, jest praktycznie niezauważalny i nie burzy estetyki wnętrza. Pośród różnych materiałów wykonania, z których powstają odboje, warto zwrócić uwagę na trwałą i funkcjonalną, a także niedrogą gumę. Dzięki swojej elastyczności, nawet przy przypadkowym, mocniejszym uderzeniu drzwiami w ścianę, taki gumowy odbój doskonale to zamortyzuje i żadnemu elementowi wyposażenia wnętrza nic się nie stanie. Guma to również materiał trwały, a inwestycja w taki odbój to zakup na wiele lat.

Montaż odbojów do drzwi

Trwałość i solidność odbojów zależy między innymi do sposobu ich montażu. Dzięki wykorzystaniu śrub i kołków rozporowych, ten gadżet będzie solidnie zamontowany i nienaruszalny, mimo regularnej eksploatacji. Co prawda, odbój ma pełnić określoną rolę, ale warto zwrócić uwagę także na estetykę wykonania i formę. Dbałość o każdy szczegół to szczególny walor, zaś minimalistyczny wzór będzie modny przez długie lata. W zależności od preferencji i potrzeb można postawić na odbój mały lub większy, to już wybór użytkownika, który potrzebuje skutecznego gadżetu, zapobiegającego uderzeniu drzwi w naprzeciwległe elementy.