Kratki wentylacyjne

 

W naszym asortymencie znajduje się szeroka gama kratek wentylacyjnych. Gwarantujemy, że produkty naszej firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wentylacja w domu jest niezbędna, dlatego warto zamontować w otworach wentylacyjnych kratki wentylacyjne, zapewniające przepływ powietrza i estetyczny wygląd.

 

Kratki wentylacyjne powinny spełniać doskonale swoje funkcje praktyczne ale również wizualne. Nasza firma kładzie nacisk na solidne i estetyczne wykonanie wszystkich produktów. Kratki wentylacyjne można z łatwością dopasować do otworów wentylacyjnych standardowych rozmiarów. Szeroka gama kolorystyczna naszych kratek ułatwia dopasowanie do wnętrza, komina lub elewacji zewnętrznej.

 

Odporność materiału na działanie czynników zewnętrznych zapewnia dłuższy okres użytkowania produktu. Zadowolenie naszych klientów osiągamy dzięki najwyższym standardom wykonania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta i oferujemy bogaty wybór kratek wentylacyjnych:

  • kratki wentylacyjne standardowe 14 x 14 cm,
  • kratki wentylacyjne standardowe 14 x 21 cm,
  • kratki wentylacyjne okrągłe o średnicy fi 90 – 160 mm,
  • kratki wentylacyjne drzwiowe o wymiarach 115 x 435 mm,
  • – tuleje wentylacyjne drzwiowe dwuczęściowe,
  • – kratki kominkowe metalowe w różnych rozmiarach.

 

Firma Plastikon posiada w ciągłej produkcji również odboje do drzwi, drzwiczki kominowe i rewizyjne. Możemy także wyprodukować dowolny detal z tworzyw według indywidualnego pomysłu.

FPHU PLASTIKON
ul. Spokojna 1, 32-040 Świątniki Górne
Tel: 12 270 42 79
E-mail: platek@plastikon.pl