Odboje do drzwi

 

Odboje do drzwi służą do zabezpieczenia drzwi przed obiciem. Proponowane przez nas produkty występują w różnych rozmiarach:

  • – 50 mm x 60mm
  • – 32 mm x 30mm
  • – 70 mm x 80mm

Szeroki wybór odbojników

W naszej ofercie znajdują się odbojniki do drzwi w kształcie stożka. Produkty naszej firmy wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Odboje są wykonane z gumy i posiadają standardowe mocowanie. Solidne wykonanie sprawia, że są one odporne na wszelkie uszkodzenia i mogą służyć przez wiele lat. Nasze odboje do drzwi wyróżniają się spośród innych produktów na rynku. Odboje do drzwi montowane są za pomocą śruby i kołka rozporowego.

Odbojnik gumowy do drzwi

Zastosowanie gumowego odbojnika amortyzuje uderzenie drzwi. Nasza firma kładzie nacisk na solidne i estetyczne wykonanie wszystkich produktów. Odboje łączą ze sobą cechy praktyczne oraz prosty klasyczny wygląd. Zadowolenie naszych klientów osiągamy dzięki wysokim standardom wykonania. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy bogaty wybór odbojów do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Firma Plastikon posiada w ciągłej produkcji również kratki wentylacyjne, tuleje drzwiowe, kratki kominkowe metalowe, drzwiczki kominowe i rewizyjne. Możemy także wykonać dowolny detal z tworzywa według indywidualnego pomysłu.

Showing all 4 results

FPHU PLASTIKON
ul. Spokojna 1, 32-040 Świątniki Górne
Tel: 12 270 42 79
E-mail: platek@plastikon.pl