PRODUKCJA DETALI Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Przyjmujemy zlecenia na produkcję detali z tworzyw sztucznych. Możemy kompleksowo uruchomić produkcję począwszy od pomysłu, rysunku, szkicu lub modelu. Wykonujemy próbne detale, modele 3D, a po akceptacji przygotowujemy formę wtryskową do produkcji seryjnej. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny na realizację projektów indywidualnych.

 

Firma Plastikon oferuje kompleksową usługę w zakresie produkcji detali z tworzyw sztucznych oraz metalu. Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania wizualne i techniczne. Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy przekonani, że produkcja detali z tworzyw sztucznych oraz metalu w naszym wykonaniu będzie skutkować powstaniem idealnego produktu. Mamy świadomość, że klienci oczekują od nas umiejętnie skonstruowanego pomysłu oraz precyzyjnie wykonanego wyrobu z zachowaniem wysokiej powtarzalności. Dlatego pragniemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wiele lat praktyki w zakresie produkcji elementów z tworzyw daje nam przewagę nad innymi firmami.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

  • stosujemy kontrolę jakości produktów i surowców z jakich wytwarzane są przedmioty,

  • kontrolujemy produkcję detali z tworzyw sztucznych,

  • wykrywamy uszkodzone przedmioty, aby nie trafiały do sprzedaży,

  • staramy się ciągle doskonalić projekty produktów, proces produkcyjny i organizację pracy,

  • kładziemy nacisk na solidne i estetyczne wykonanie wszystkich produktów.


W ciągłej produkcji i sprzedaży posiadamy szeroki asortyment detali z tworzyw sztucznych i metalu:

  • Kratki wentylacyjne produkowane w różnych rozmiarach i kształtach. Kwadratowe o wymiarach 14 x 14 cm, prostokątne o wymiarach 14 x 21 cm, okrągłe o średnicy fi 90 – 160 mm oraz kratki wentylacyjne drzwiowe stosowane do drzwi łazienkowych o wymiarach 115 x 435 mm. Kratki wentylacyjne są wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne.

  • Tuleje drzwiowe dostępne w kolorach: biały, brąz, jasny beż, ciemny beż, calvados, mahoń, stare złoto, błyszczące złoto, błyszczące srebro, patyna, satyna.

  • Drzwiczki kominowe i rewizyjne. Zainteresowaniem wśród klientów cieszą się zarówno drzwiczki rewizyjne ze stali nierdzewnej jak i drzwiczki z tworzywa sztucznego ABS.

  • Wiele innych detali z tworzywa, które powstają na specjalne zamówienie i stanowią podzespoły bardziej złożonych produktów

Produkcja detali z tworzyw firmy Plastikon to gwarancja wysokiej jakości.

FPHU PLASTIKON
ul. Spokojna 1, 32-040 Świątniki Górne
Tel: 12 270 42 79
E-mail: platek@plastikon.pl