Drzwiczki kominowe i rewizyjne

 

Drzwiczki kominowe są niezbędnym elementem przy przeglądzie przewodu kominowego. Warto, żeby drzwiczki kominowe zostały wykonane solidnie, z niepalnego materiału. Dostęp do drzwiczek nie powinien być niczym ograniczony, aby w razie niedrożności przewodu można było w szybki sposób interweniować. Każdy otwór wyczystki powinien być osłonięty drzwiczkami. Drzwiczki kominowe mogą być wykonane ze stali kwasoodpornej lub ocynkowanej. W naszej ofercie przedstawiamy produkty najwyższej jakości, wykonane z odpowiednich do tego celu materiałów.

 

W bieżącej produkcji posiadamy drzwiczki rewizyjne. Drzwiczki produkowane są w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego z łatwością można je dopasować do każdego otworu.

 

Do zastosowań typowo maskujących polecamy drzwiczki rewizyjne z tworzywa ABS. Montujemy je w miejscach, gdzie nie jest wymagane stosowanie drzwiczek metalowych.

 
Drzwiczki kominowe i rewizyjne są idealne do:

  • – maskowania zaworów
  • – liczników
  • – innych elementów umieszczonych w ścianie czy elewacji

 

Oferujemy pełną gamę wymiarów drzwiczek rewizyjnych z tworzywa od 15×15 cm do 40×60 cm. Inne nasze produkty to kratki wentylacyjne i odboje

Showing all 3 results

FPHU PLASTIKON
ul. Spokojna 1, 32-040 Świątniki Górne
Tel: 12 270 42 79
E-mail: platek@plastikon.pl